Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego jest współorganizatorem kolejnej edycji Kongresu Firm Rodzinnych, którego inicjatorem i pomysłodawcą jest Centrum Biznesu Rodzinnego Uniwersytetu WSB Merito we Wrocławiu. Tegoroczny Kongres odbędzie się 6 czerwca, w Centrum Kongresowym Hali Stulecia we Wrocławiu. Chcielibyśmy zachęcić i zaprosić do uczestnictwa w tym wydarzeniu jak najszersze grono firm rodzinnych z regionu dlatego zwracamy się z prośbą o rozpropagowanie informacji wśród przedsiębiorstw z Państwa miast i gmin. Jeśli byłaby taka możliwość to bylibyśmy wdzięczni za umieszczenie informacji o Kongresie na Państwa portalach internetowych, poprzez które docieracie z aktualnościami do mieszkańców.
Od 6 lat rodzinne biznesy z całej Polski spotykają się we Wrocławiu na Kongresie Firm Rodzinnych. To ważne wydarzenie jest adresowane do osób prowadzących firmy rodzinne, właścicielskie, przyszłych sukcesorów, sukcesorek oraz pracowników tych firm. W centrum uwagi tegorocznego Kongresu będzie energia, która jest jednym z podstawowych wyzwań 2023 roku. To zarówno rozproszenie, dywersyfikacja i elastyczność w zakresie źródeł energii, ale również umiejętność znalezienia energii do działania, nowych możliwości i inspiracji.
Program kongresu to sesje: Trendy i inspiracje -„ Zjawiska, których nie mogą pominąć firmy rodzinne” oraz Kierunki rozwoju współczesnych przedsiębiorstw - „Małe jest piękne, ale … duży może więcej”, panele: Sukcesja z perspektywy pokoleń – „W imię ojca, w imię matki …”, Energia w przyszłości - „(….) wyłączą nam prąd w środku dnia?” .
Kongres zamknie debata na temat przyszłości firm rodzinnych w Polsce – „Należy wspierać, czy wystarczy nie szkodzić ?”
Zapraszamy do udziału w Kongresie. Udział jest bezpłatny, zapisy: www.kfr.com.pl.