Nowa jakosc2.png
"Lato dookoła Wrocławia" w powiecie oławskim
Piątek  /  30-06-2017  /  Ilość wyświetleń: 2284

"Lato dookoła Wrocławia" zawitało z kamerą 360 stopni do powiatu oławskiego. Na zaproszenie starosty Zdzisława Brezdenia redakcja Gazety Wrocławskiej pojawiła się w Centrum Edukacyjno-Rewalidacyjnym z Zespołem Szkół Specjalnych w Oławie oraz w pałacu w Jakubowicach

"Wiosna dookoła Wrocławia" i "Lato dookoła Wrocławia" - to tytuły akcji, w ramach których w ciągu dwóch miesięcy dziennikarze portalu GazetaWroclawska.pl odwiedzają gminy, miasta i powiaty na Dolnym Śląsku. Pokazują jak bardzo się zmieniają, szukają nieodkrytych dotąd miejsc, uśmiechniętych ludzi i Dolnoślązaków, którzy mogą zarazić innych swoją pasją. Dziennikarze pojawiają się w firmach i placówkach oświatowych, biorą również udział w lokalnych wydarzeniach.

Relacje z tych spotkań prezentowane są na portalu GazetaWroclawska.pl w technologii 360 stopni - na zdjęciach i filmach, które pozwalają zobaczyć nie tylko to co przed obiektywem, ale i wszędzie wokół. Jeden ruch komputerowej myszki czy gest ręki na smartfonie wystarczy, aby samemu rozejrzeć się po miejscach, które odwiedzili żurnaliści i zobaczyć je dokładnie tak, jak widzieli je dziennikarze.

Zdjęcia wykonane techniką 360 stopni można obejrzeć posługując się myszką, klawiaturą lub gestami.

Centrum Edukacyjno-Rewalidacyjne z Zespołem Szkół Specjalnych w Oławie

Zespół Pałacowo-Parkowy w Jakubowicach