Wracamy do raportów ws. koronawirusa
Środa  /  25-11-2020  /  Ilość wyświetleń: 91

Wczoraj informowaliśmy, że nie będziemy publikować raportów ws. koronawirsua w powiecie oławskim ponieważ nie otrzymujemy już danych od Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Oławie. Informowaliśmy również, że jeśli sytuacja ulegnie zmianie to powrócimy do raportów.

Wczoraj ruszyła rządowa strona, na której każdy z nas może sprawdzić ilość zakażeń i zgonów z podziałem na powiaty. Ponieważ wielu mieszkańców pytało nas o dane dot. koronawirusa w naszej małej ojczyźnie, postanowiliśmy nadal prezentować raporty w postaci dobrze znanych infografik - tym razem publikując tylko te liczby, do których mamy dostęp.

Link do rządowej strony ze statystykami.

Obraz może zawierać: tekst „A Sytuacja dot. koronawirusa w powiecie oławskim 25 listopada 2020r. fb.com/starostwo.olawa Liczba stwierdzonych przypadków zakażenia od początku pandemii 2144 Nowe przypadki Liczba przypadków śmiertelnych od początku pandemii 42 Nowe 0 przypadki Choroby współistniejące 1 COVID-19 1 RAZEM”