SP OŁAWA

naglowek-cover.png
Baner nagłówkowyBaner nagłówkowyBaner nagłówkowy
Miasto Oława
Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice
Gmina Oława
Gmina Domaniów
Temperatura powietrza
13,8°C
Temperatura odczuwalna
11,4°C
  Wilgotność powietrza
51,0%
  Ciśnienie Atmosferyczne
1 005,5hPa
         Prędkość wiatru
6,1m/s
Kierunek wiatru
W
meteo stacja
meteo
Kolejka KM.png
Portal mapowy.png
Przewodnik.png
Biuro rzeczy.png
Lex2.png
Dyzury aptek2.png
Powiat w liczbach2 - baner.png
Album przyroda powiatu.png
Patronat2.png
RODO5.png
PCPR.png
RK3.png
PUP.png
PZD.png
Nowa jakosc2.png
EPUAP.png
Dziennii.png
baner info3.png
ZPP2.png
Baner1.png
grafika
Powiązane galerie:
grafika
Piątek  /  14-12-2018
liczba zdjęć: 23
Młodzi i zdolni pokazali jak zapobiegać pożarom
Piątek  /  14-12-2018  /  Ilość wyświetleń: 484

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Oławie odbyło się podsumowanie powiatowego etapu konkursu plastycznego "Zapobiegajmy pożarom", organizowanego corocznie przez Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP

Autorom najlepszych prac zgłoszonych do powiatowego etapu tego konkursu okolicznościowe dyplomy i nagrody wręczyli starosta oławski Zdzisław Brezdeń i prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Oławie Jerzy Łabowski.

Oceny zgłoszonych dzieł dokonała komisja, w skład której weszli m.in. przedstawiciele ZOSP RP w Oławie i Jelczu-Laskowicach oraz znany lokalny plastyk. Nie było to łatwe zadanie, ponieważ zgłoszonych zostało ponad dwieście prac. Były one oceniane w pięciu grupach.

Najlepsze dzieła będą reprezentowały powiat oławski na etapie wojewódzkim, a następnie będą walczyły o zwycięstwo w fazie ogólnopolskiej.

Przedstawiamy laureatów w poszczególnych grupach:

GRUPA I

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce

Nazwa szkoły

1

Weronika TURZAŃSKA

    I

Punkt Przedszk. przy SP w Drzemlikowicach

2

Daria ZABŁOCKA

    II

MP Nr 2 w Oławie

3

Aleksander SKOWRON

    II

Przedszkole w Polwicy

4

Barbara HEŁKA

    III

PSP nr 3 w JL

5

Oliwier SOSIN

    Wyr.

Przedszkole w Polwicy

 

GRUPA II

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce

Nazwa szkoły

1

Karolina KOTWICA

    I

SP w Goszczynie

2

Wojciech MOTAŁA

    II

OSP Wierzbno

3

Natalia HAMKAŁO

    III

SP w Goszczynie

4

Tomek Baran

    Wyr.

SP Nr 1 w Oławie

5

Michał Turzański

    Wyr.

SP w Drzemlikowicach

 

GRUPA III

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce

Nazwa szkoły

1

Michał HOJOŁ

    I

PSP NR 3 w JL

2

Karolina SHMIHELSKA

    II

SP nr 1 w Oławie

3

Małgorzata STRYCHARCZUK

    III

SP Nr 5 w Oławie

4

Kamila ORĘCZAK

    III

OSP Wierzbno

5

Roman Wójcik

    Wyr.

PSP w Minkowicach Oławskich

 

GRUPA IV

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce

Nazwa szkoły

1

Emilia KOŁTOWSKA

I

SP Nr 3 Oława

2

Marcelina MACHOWSKA

II

GSP w Oławie

3

Paulina WOŹNIAK

III

GSP w Oławie

4

Aleksandra Jeluków

Wyr.

SP nr 3 w Oławie

5

Klaudia Bazan

Wyr.

OSP Wierzbno

 

GRUPA V

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce

Nazwa szkoły

1

Wiktoria MATYJEWICZ

    I

CKZIU OŁAWA

2

Natalia Biernacka

    Wyr.

CKZIU OŁAWA

3

Aleksandra Siwko

    Wyr.

CKZIU OŁAWA

4

Gabriela Tatar

    Wyr.

CKZIU OŁAWA

5

Gabriela Wierzba

    Wyr.

CKZIU OŁAWA

 



Pdf
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ