Wielka oławska Gra Miejska
Piątek  /  16-08-2013  /  Ilość wyświetleń: 1909

Starostwo Powiatowe w Oławie serdecznie zaprasza do udziału w Wielkiej Grze Miejskiej. Zabawa organizowana z okazji 15-lecia samorządu skierowana jest do wszystkich mieszkańców powiatu oławskiego.

Nasza GRA MIEJSKA to swojego rodzaju podchody na terenie całego miasta skierowana do dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. W zabawie mogą brać udział drużyn 2, 3 lub 4 osobowe z podziałem na edycje pieszą lub rowerową do wyboru. Na starcie każda z drużyn otrzyma teczkę z specjalnie przygotowanymi zadaniami do wykonania. Za każde wykonane poprawnie zadanie drużyna otrzymuje punkty w skali od 1 do 5 w zależności od trudności. Wszystkie zadania związane są z historią Oławy oraz Powiatu tak, aby poprzez zabawę uczestnicy mogli poznać w ciekawy sposób swoje miasto. Ważnym elementem gry będzie odpowiednia taktyka i zgranie całego zespołu. Wygra ta drużyna, która uzyska największą ilość punktów!

Początek zabawy o godzinie 17:00 na placu parkingowym przed starostwem. Od momentu rozdania zadań drużyny mają 2 godziny na ich wykonanie. Zakończenie zabawy oraz rozdanie pucharów i nagród o godzinie 19:00 w miejscu startu.

Aby wziąć udział w zabawie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zapisy trwają do 4 września br.

START I META ZABAWY NA PLACU PARKINGOWYM STAROSTWA OD STRONY BANKU ZACHODNIEGO

źródło: https://maps.google.pl