SP OŁAWA

naglowek-cover.png
Baner nagłówkowyBaner nagłówkowyBaner nagłówkowy
Miasto Oława
Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice
Gmina Oława
Gmina Domaniów
Temperatura powietrza
13,8°C
Temperatura odczuwalna
11,4°C
  Wilgotność powietrza
51,0%
  Ciśnienie Atmosferyczne
1 005,5hPa
         Prędkość wiatru
6,1m/s
Kierunek wiatru
W
meteo stacja
meteo
Punkty szczepień w powiecie.jpg
Kolejka KM.png
Portal mapowy.png
Przewodnik.png
Lex2.png
BZK.png
Biuro rzeczy.png
Dyzury aptek2.png
Patronat2.png
Album przyroda powiatu.png
Powiat w liczbach2 - baner.png
PCPR.png
PUP.png
PZD.png
RODO5.png
EPUAP.png
Baner1.png
ZPP2.png
baner info3.png
Dziennii.png
grafika
21 listopada Dniem Pracownika Socjalnego
Sobota  /  21-11-2020  /  Ilość wyświetleń: 280

W związku z przypadającym 21 listopada Dniem Pracownika Socjalnego, w imieniu władz samorządu Powiatu Oławskiego, pragniemy podziękować Państwu za odpowiedzialne podejście do problemów życiowych i trudności tych mieszkańców powiatu, którzy borykają się z przeciwnościami losu. To niezwykle trudne i wymagające wyzwanie w szczególności w czasie trwającej pandemii koronawirusa

Pomagacie bardzo często bliźnim z sukcesem, ale nie jest on zawsze wystarczająco doceniany. Państwa zajęcie wymaga wysokich kwalifikacji, wrażliwości, zrozumienia ludzkich dramatów, profesjonalizmu i zaangażowania. Spojrzenia ogólnego, ale jednocześnie dostrzegania pojedynczego człowieka. Połączenie tak różnych perspektyw nie może być łatwe.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego dziękujemy dziś osobom, które swoją życiową drogę zawodową poświęcili służbie drugiemu człowiekowi. Pomoc społeczna jest bowiem szlachetną misją, która prowadzi do poprawy jakości życia wielu ludzi, daje im poczucie bezpieczeństwa i wiarę w lepszą przyszłość oraz wyposaża w narzędzia niezbędne do samodzielnego życia. Na co dzień solidaryzujecie się z osobami potrzebującymi i cierpiącymi. Nieustannie wkładacie dużo serca, życiową pasję i życzliwość w swoją bezcenną działalność, wymagającą wielkiej odpowiedzialności za podejmowane decyzje i los konkretnego człowieka. Każdego dnia z dużym zaangażowaniem i ofiarnością pochylacie się nad ludzkimi dramatami, udzielając wsparcia w codziennym życiu naznaczonym często przez przemoc, uzależnienia, niepełnosprawność, chorobę, czy bezradność.

W dowód szacunku dla Państwa pracy, składamy najserdeczniejsze podziękowania za wierność temu pięknemu powołaniu. Przekazujemy wyrazy najwyższego uznania za służenie pomocą potrzebującym, także dzisiaj w czasie pandemii koronawirusa, niezależenie od panujących okoliczności: wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem. Życzymy Państwu zdrowia, wytrwałości i kolejnych cennych inicjatyw, wspierających wszystkich podopiecznych. Aby profesjonalizm i postępowanie zgodne z etyką pracy, przekładały się na Państwa sukces zawodowy. Nagrodą za trud i wysiłek niech będzie szacunek społeczny i wdzięczność osób wspieranych.

PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU
Tadeusz Kułakowski

STAROSTA OŁAWSKI
Zdzisław Brezdeń

Kartka z życzeniami z okazji Dnia Pracownika Socjalnego


Pdf
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ