Konkurs „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” - głosujmy na obiekt powiatu!
Poniedziałek  /  04-05-2020  /  Ilość wyświetleń: 591

Cudze chwalicie, swego nie znacie... A dziś głosami obiekt powiatu w konkursie wspieracie! Pamiętajmy, że w tym tygodniu możemy jeszcze naszymi głosami wesprzeć, zgłoszony przez Starostwo Powiatowe w Oławie do ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”, budynek Zespołu Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie. Wciąż także możliwa jest dobra pozycja projektu Powiatu Oławskiego w statystykach plebiscytu.

Już głosowaliście?

Głos na termomodernizację z jednej skrzynki mailowej można oddać RAZ NA DOBĘ, a więc głosować możemy CODZIENNIE. Pamiętajmy o tym jutro i pojutrze, przecież więcej czasu teraz spędzamy przy komputerach.

Zachęcamy Państwa do oddawania głosów już dziś!

Każdy głos należy potwierdzić kliknięciem linku przesłanego na skrzynkę mailową, której adres został podany w trakcie głosowania. Cały proces zajmuje tylko 30 sekund i odbywa się poprzez stronę internetową www.modernizacjaroku.org.pl

Oto bezpośrednie linki do oddawania głosów:

Kliknij ten link z komputera

lub ten link z telefonu komórkowego

Inwestorem tego proekologicznego zadania, zgłoszonego do dwudziestej czwartej edycji konkursu, jest samorząd Powiatu Oławskiego. W Zespole Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie zrealizowano projekt, mający na celu zmniejszenie zapotrzebowania i zużycia energii cieplnej, którego koszt wyniósł 3.457.869 zł. Na to przyjazne środowisku i budżetowi przedsięwzięcie Powiat Oławski pozyskał dofinansowanie w wysokości 1.993.643 zł z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Termomodernizacja budynku Zespołu Szkół im. Zjednoczonej Europy w Oławie