Walentynkowe zawody strzeleckie dla Tosi
Piątek  /  07-02-2020  /  Ilość wyświetleń: 402

Oławscy strzelcy zapraszają wszystkich zakochanych i nie tylko, na zawody strzeleckie (strzelanie z pistoletu sportowego) na strzelnicę przy ul. Rybackiej w sobotę 15 lutego w godzinach od 10:00 do 13:00. Uczestnicy będą oddawali po pięć strzałów do tarczy, a suma strzałów każdej pary da wynik końcowy.

Na zwycięską parę czeka ciekawa nagroda niespodzianka i nagrody rzeczowe, a dla dwóch kolejnych drużyn nagrody rzeczowe ufundowane przez księgarnię Pinokio. Ponadto Hotel Oławian ufundował voucher na "Walentynkową Kolację", który zostanie rozlosowany spośród zapisanych par.

Organizatorzy zapewniają dla każdego darmową kiełbaskę z ogniska i autobus z karaoke.

Koszt uczestnictwa wynosi 50 zł od pary i w całości będzie przeznaczony dla Tosi na jej leczenie. Organizatorzy zapewniają interesującą rywalizację strzelecką pod okiem instruktorów. Wynik można będzie poprawić wpłacając kolejne 50 zł.