Nie żyje Krzysztof Andrzej Trybulski
Poniedziałek  /  02-11-2020  /  Ilość wyświetleń: 264

Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci redaktora i szefa działu sportowego w Gazecie Powiatowej-Wiadomościach Oławskich Krzysztofa Andrzeja Trybulskiego

Od lat współpracowaliśmy z Panem Krzysztofem m.in. tworząc stronę urzędową starostwa w "GP-WO". Był również Radnym Rady Powiatu w Oławie w latach 2002-2006.

W imieniu samorządu powiatowego składamy wyrazy współczucia i szczere kondolencje najbliższej rodzinie, przyjaciołom i znajomym.

Jak czytamy w portalu TuOlawa.pl: "...Od samego początku (30 lat) związany z naszą gazetą. Dziennikarz, od lat był szefem działu sportowego "Powiatowej". Wieloletni radny miejski i powiatowy oraz wiceburmistrz Oławy odszedł nagle dziś nad ranem. Od ponad tygodnia walczył z koronawirusem. Miał 64 lata...".

Na zdjęciu widzimy mężczyznę przy mównicy. Zdjęcie czarno-białe. W tle herby samorządów.