SP OŁAWA

naglowek-cover.png
Baner nagłówkowyBaner nagłówkowyBaner nagłówkowy
Miasto Oława
Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice
Gmina Oława
Gmina Domaniów
Temperatura powietrza
13,8°C
Temperatura odczuwalna
11,4°C
  Wilgotność powietrza
51,0%
  Ciśnienie Atmosferyczne
1 005,5hPa
         Prędkość wiatru
6,1m/s
Kierunek wiatru
W
meteo stacja
meteo
Punkty szczepień w powiecie.jpg
Kolejka KM.png
Portal mapowy.png
Przewodnik.png
Lex2.png
BZK.png
Biuro rzeczy.png
Dyzury aptek2.png
Patronat2.png
Album przyroda powiatu.png
Powiat w liczbach2 - baner.png
PCPR.png
PUP.png
PZD.png
RODO5.png
EPUAP.png
Baner1.png
ZPP2.png
baner info3.png
Dziennii.png
grafika
Kolejni nauczyciele z awansami
Czwartek  /  19-12-2019  /  Ilość wyświetleń: 1089

Starosta oławski Zdzisław Brezdeń wręczył czterem nauczycielom, zatrudnionym w szkołach ponadpodstawowych i placówkach oświatowo-wychowawczych, prowadzonych przez Powiat Oławski, akty nadania stopnia awansu zawodowego – nauczyciela mianowanego. To kolejny etap w ich karierze zawodowej

Uroczystość odbyła się 18 grudnia w Starostwie Powiatowym w Oławie. Spotkanie zostało otwarte przez starostę oławskiego, który podziękował za zaangażowanie kadry pedagogicznej w podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz ustawiczną pracę nad własnym rozwojem. W uroczystości uczestniczyli również wicestarosta Witold Niemirowski, naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Małgorzata Łagowska oraz dyrektorzy powiatowych placówek Małgorzata Mrozińska i Agnieszka Żak.

Akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego otrzymali po przeprowadzeniu postępowania egzaminacyjnego. W trakcie egzaminu nauczyciele przedstawiają swój dorobek zawodowy oraz odpowiadają na pytania, zadawane przez członków komisji, powołanych przez Zarząd Powiatu w Oławie. Egzamin poprzedza trwający 2 lata i 9 miesięcy staż, kończący się pozytywną oceną, wystawianą przez dyrektora szkoły. Kolejnym etapem w karierze zawodowej nauczyciela i następnym wyzwaniem dla nowo mianowanych, jest stopień nauczyciela dyplomowanego.

Podczas spotkania w starostwie nauczyciele złożyli uroczyste ślubowanie: - Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej. Ślubowanie można złożyć z dodaniem słów: „Tak mi dopomóż Bóg".

 

Lista awansowanych nauczycieli:

  • Jacek Skórski - nauczyciel przedmiotów zawodowych - graficznych - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie.
  • Anna Ławniczak - nauczyciel języka angielskiego - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie.
  • Dawid Muszyński - nauczyciel wychowawca grupy wychowawczej w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Oławie - Zespół Placówek Resocjalizacyjno-Socjoterapeutycznych.
  • Adriana Jakubas - nauczyciel wychowania fizycznego - Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w jelczu-Laskowicach.

 

Nowi nauczyciele mianowani

Nowi nauczyciele mianowani

Nowi nauczyciele mianowani

Nowi nauczyciele mianowani

Nowi nauczyciele mianowani

Nowi nauczyciele mianowani

Nowi nauczyciele mianowani

Nowi nauczyciele mianowani

Nowi nauczyciele mianowani

Nowi nauczyciele mianowani

 


 

Pdf
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ