SP OŁAWA

naglowek-cover.png
Baner nagłówkowyBaner nagłówkowyBaner nagłówkowy
Miasto Oława
Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice
Gmina Oława
Gmina Domaniów
Temperatura powietrza
13,8°C
Temperatura odczuwalna
11,4°C
  Wilgotność powietrza
51,0%
  Ciśnienie Atmosferyczne
1 005,5hPa
         Prędkość wiatru
6,1m/s
Kierunek wiatru
W
meteo stacja
meteo
Kolejka KM.png
Portal mapowy.png
Przewodnik.png
Lex2.png
BZK.png
Biuro rzeczy.png
Dyzury aptek2.png
Patronat2.png
Album przyroda powiatu.png
Powiat w liczbach2 - baner.png
PCPR.png
RK3.png
PUP.png
PZD.png
RODO5.png
EPUAP.png
Baner1.png
ZPP2.png
baner info3.png
Dziennii.png
grafika
Podziękowania dla Haliny Pawińskiej
Środa  /  25-09-2019  /  Ilość wyświetleń: 428

W związku z zakończeniem przez Halinę Pawińską pracy na stanowisku Dyrektora Powiatowego Ośrodka Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Doradztwa Metodycznego w Oławie, podziękowania i gratulacje na jej ręce, w imieniu Rady i Zarządu Powiatu w Oławie, podczas dzisiejszej sesji RP złożyli: przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Kułakowski, starosta Zdzisław Brezdeń oraz wicestarosta Witold Niemirowski

Halina Pawińska obecnie pracuje na stanowisku wicedyrektora POPP-PiDM w Oławie. - Z wielkim uznaniem odnosimy się do Pani dotychczasowego zaangażowania włożonego w wykonywanie powierzonych obowiązków oraz realizację wielu projektów i przedsięwzięć służących lokalnej społeczności – napisali przedstawiciele samorządu Powiatu Oławskiego w liście skierowanym do Haliny Pawińskiej. - Przyczyniły się one do rozwoju zarządzanej przez Panią Jednostki. Wysoka jakość usług świadczonych przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Oławie, wchodzący w skład POPP-PiDM, została potwierdzona przyznaniem placówce akredytacji Dolnośląskiego Kuratora Oświaty we Wrocławiu. Decyzja ta jest nie tylko wyróżnieniem, ale również zobowiązaniem wobec odbiorców oferty PODN, którą jednostka pod Pani kierownictwem wzbogacała, aby nadążać za potrzebami i odpowiadać na oczekiwania społeczności lokalnej.

Starosta Zdzisław Brezdeń i przewodniczący RP Tadeusz Kułakowski podkreślili, że jako dyrektor POPP-PiDM w Oławie Halina Pawińska rzetelnie wykonywała powierzone zadania, zachowując przy tym szacunek dla pracy i życzliwość dla współpracowników. - Wysoko cenimy efekty Pani dotychczasowych działań i profesjonalizm, niezwykle ważny przy wykonywaniu pracy służącej dobru całej wspólnoty samorządowej. W szczególności na szacunek zasługuje umiejętność dostrzegania i rozumienia problemów społecznych i podejście do spraw, w których centrum zainteresowania jest człowiek oraz jego potrzeby. Życzymy Pani dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz w życiu osobistym – podsumowali włodarze powiatu.

Halina Pawińska

Halina Pawińska

Halina Pawińska

Halina Pawińska

 


 

 

Pdf
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ