Podziękowania dla Haliny Pawińskiej
Środa  /  25-09-2019  /  Ilość wyświetleń: 428

W związku z zakończeniem przez Halinę Pawińską pracy na stanowisku Dyrektora Powiatowego Ośrodka Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Doradztwa Metodycznego w Oławie, podziękowania i gratulacje na jej ręce, w imieniu Rady i Zarządu Powiatu w Oławie, podczas dzisiejszej sesji RP złożyli: przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Kułakowski, starosta Zdzisław Brezdeń oraz wicestarosta Witold Niemirowski

Halina Pawińska obecnie pracuje na stanowisku wicedyrektora POPP-PiDM w Oławie. - Z wielkim uznaniem odnosimy się do Pani dotychczasowego zaangażowania włożonego w wykonywanie powierzonych obowiązków oraz realizację wielu projektów i przedsięwzięć służących lokalnej społeczności – napisali przedstawiciele samorządu Powiatu Oławskiego w liście skierowanym do Haliny Pawińskiej. - Przyczyniły się one do rozwoju zarządzanej przez Panią Jednostki. Wysoka jakość usług świadczonych przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Oławie, wchodzący w skład POPP-PiDM, została potwierdzona przyznaniem placówce akredytacji Dolnośląskiego Kuratora Oświaty we Wrocławiu. Decyzja ta jest nie tylko wyróżnieniem, ale również zobowiązaniem wobec odbiorców oferty PODN, którą jednostka pod Pani kierownictwem wzbogacała, aby nadążać za potrzebami i odpowiadać na oczekiwania społeczności lokalnej.

Starosta Zdzisław Brezdeń i przewodniczący RP Tadeusz Kułakowski podkreślili, że jako dyrektor POPP-PiDM w Oławie Halina Pawińska rzetelnie wykonywała powierzone zadania, zachowując przy tym szacunek dla pracy i życzliwość dla współpracowników. - Wysoko cenimy efekty Pani dotychczasowych działań i profesjonalizm, niezwykle ważny przy wykonywaniu pracy służącej dobru całej wspólnoty samorządowej. W szczególności na szacunek zasługuje umiejętność dostrzegania i rozumienia problemów społecznych i podejście do spraw, w których centrum zainteresowania jest człowiek oraz jego potrzeby. Życzymy Pani dalszych sukcesów w pracy zawodowej oraz w życiu osobistym – podsumowali włodarze powiatu.

Halina Pawińska