Punkty szczepień w powiecie.jpg
Starosta wręczył nauczycielom awanse zawodowe
Wtorek  /  27-08-2019  /  Ilość wyświetleń: 797

Akty nadania stopnia awansu zawodowego – nauczyciela mianowanego wręczył w dniu 26 sierpnia starosta Zdzisław Brezdeń sześciu nauczycielom zatrudnionym w szkołach ponadgimnazjalnych i placówkach oświatowo-wychowawczych, prowadzonych przez Powiat Oławski. To kolejny etap w karierze zawodowej nauczycieli.

W spotkaniu, które odbyło się w Starostwie Powiatowym w Oławie, uczestniczyli również - wicestarosta Witold Niemirowski i naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Małgorzata Łagowska.

Uroczystość rozpoczął starosta Zdzisław Brezdeń, który pogratulował awansowanym nauczycielom. Szef Zarządu Powiatu podziękował za zaangażowanie kadry pedagogicznej w podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz ustawiczną pracę nad własnym rozwojem.

Akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego otrzymali po przeprowadzeniu postępowania egzaminacyjnego. W trakcie egzaminu nauczyciele przedstawiają swój dorobek zawodowy oraz odpowiadają na pytania, zadawane przez członków komisji, powołanych przez Zarząd Powiatu w Oławie. Egzamin poprzedza trwający 2 lata i 9 miesięcy staż, kończący się pozytywną oceną, wystawianą przez dyrektora szkoły. Kolejnym etapem w karierze zawodowej nauczyciela i następnym wyzwaniem dla nowo mianowanych, jest stopień nauczyciela dyplomowanego.

AKT NADANIA STOPNIA AWANSU ZAWODOWEGO NAUCZYCIELA
na stopień nauczyciela mianowanego w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Oławski otrzymali:

1) Agata Piotrowska - pedagog, logopeda w Powiatowym Ośrodku Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Doradztwa Metodycznego w Oławie,

2) Paweł Kałużny - wychowawca w Zespole Placówek Resocjalizacyjno-Socjoterapeutycznych w Oławie,

3) Urszula Feilert - psycholog w Zespole Placówek Resocjalizacyjno-Socjoterapeutycznych w Oławie,

4) Joanna Danik-Kruk - nauczyciel matematyki w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie,

5) Ewa Górnicka - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie,

6) Jagoda Ambrozik-Haba - nauczyciel przedmiotów zawodowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie.

Serdecznie gratulujemy awansowanym nauczycielom!

Starosta wręczył nauczycielom awanse zawodowe