SP OŁAWA

naglowek-cover.png
Baner nagłówkowyBaner nagłówkowyBaner nagłówkowy
Miasto Oława
Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice
Gmina Oława
Gmina Domaniów
Temperatura powietrza
13,8°C
Temperatura odczuwalna
11,4°C
  Wilgotność powietrza
51,0%
  Ciśnienie Atmosferyczne
1 005,5hPa
         Prędkość wiatru
6,1m/s
Kierunek wiatru
W
meteo stacja
meteo
Punkty szczepień w powiecie.jpg
Kolejka KM.png
Portal mapowy.png
Przewodnik.png
Lex2.png
BZK.png
Biuro rzeczy.png
Dyzury aptek2.png
Patronat2.png
Album przyroda powiatu.png
Powiat w liczbach2 - baner.png
PCPR.png
PUP.png
PZD.png
RODO5.png
EPUAP.png
Baner1.png
ZPP2.png
baner info3.png
Dziennii.png
grafika
Rozdanie świadectw w LO i pożegnanie absolwentów 2020 w czasach pandemii
Piątek  /  29-05-2020  /  Ilość wyświetleń: 661

Z pewnością uczniowie zupełnie inaczej wyobrażali sobie to istotne w ich życiu wydarzenie. Jednak zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w poszczególnych szkołach, ze względu na trwającą pandemię koronawirusa i towarzyszące jej obostrzenia, jest w tym roku zupełnie inne niż dotychczas. Nie zmienia to faktu, że dla tegorocznych absolwentów jest to wyjątkowy i niezwykle ważny moment.

W dniu 28 maja, w Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie odbyło się wręczenie świadectw i wyróżnień. Tym razem było krótko, kameralnie, z zachowaniem rygorów sanitarnych związanych z czasem pandemii, ale jak zawsze w miłej i serdecznej atmosferze. Przestrzegając wszelkich środków ostrożności, absolwenci odbierali nagrody za swoją ciężką, całoroczną pracę. Nie obyło się bez wzruszeń, które towarzyszyły podziękowaniom za wspólnie spędzony i efektywnie spożytkowany czas w szkolnych murach.

Świadectwa i wyróżnienia za wyniki edukacyjne i zaangażowanie na rzecz szkoły wręczali starosta Zdzisław Brezdeń, wicestarosta Witold Niemirowski oraz dyrektor LO Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie Małgorzata Peremicka. Włodarze powiatu składali gratulacje absolwentom oraz wszystkim nagrodzonym przez społeczność szkolną statuetkami „Jakuby 2020”.

 


 

Pdf
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ