Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu informuje, że od dziś, około godz. 17.00, do końca tygodnia (tj. do 17 maja) na trasie Jelcz-Laskowice – Oława będzie obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu z ruchem wahadłowym, taka jak w ubiegłym tygodniu.
Od poniedziałku, 18 maja, planowane jest wprowadzenie nowej organizacji ruchu. Na trasie Jelcz-Laskowice – Oława – Janików zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy.
Oznacza to, że:
z Janikowa i Bystrzycy do Oławy będziemy poruszać się przez Hannę,
z Oławy do Jelcza-Laskowic przejazd będzie odbywał się przez Janików i Hannę.
Szczegóły nowej organizacji ruchu zostaną przekazane po jej ostatecznym uzgodnieniu i zatwierdzeniu.
Mapka z proponowanym objazdem dostępna w załączniku poniżej.