Tarcza Antykryzysowa - wsparcie z ZUS
Środa  /  06-05-2020  /  Ilość wyświetleń: 500

Publikujemy wskazówki dla Przedsiębiorców, mających zaległości w opłacaniu składek do ZUS za 2019 i 2020 r. oraz informacje jak odebrać wiadomość w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku o zwolnienie z opłacania składek (RDZ) za miesiące marzec - maj 2020 r. z PUE ZUS. Więcej informacji w tym temacie znajduje się w załącznikach – po lewej stronie.

Informacja o zwolnieniu z opłacania składem za marzec – maj 2020 roku

Przedsiębiorcy otrzymają informację o zwolnieniu ze składek. Będzie ona widoczna na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS lub zostanie wysłana pocztą jeśli przedsiębiorca nie ma założonego profilu na PUE ZUS.

Aby odebrać odpowiedź z ZUS na PUE ZUS, należy zalogować się do swojego konta, wejść w Dokumenty i wiadomości i w skrzynce odbiorczej przejść do dokumentów wymagających poświadczenia odbioru (instrukcja jak to zrobić krok po kroku, plik docx 326kb).

Kliknij, aby przeczytać więcej informacji o wsparciu ZUS w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Tarcza Antykryzysowa