Dezynfekcja pomieszczeń starostwa
Środa  /  08-04-2020  /  Ilość wyświetleń: 428

Przypominamy, że w dniach 9 kwietnia (czwartek) i 10 kwietnia (piątek) w pomieszczeniach biurowych i na korytarzach Starostwa Powiatowego w Oławie zostanie przeprowadzona kompleksowa dezynfekcja metodą zamgławiania ULV preparatem wirusobójczym VIRKON-S.

W związku z powyższym w tych dniach urząd będzie nieczynny - zamknięty dla interesantów. Działania, które zostaną podjęte profilaktycznie, zgodnie z zaleceniami i w porozumieniu z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Oławie, mają na celu przeciwdziałanie i zapobieganie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Decyzja o dezynfekcji, Zarządzeniem starosty oławskiego nr 23/2020 z dnia 30 marca 2020 r., podjęta została zapobiegawczo, w trosce o zdrowie interesantów i pracowników urzędu, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa oraz zminimalizować potencjalne ryzyko rozprzestrzenia się i zakażenia COVID-19. Dezynfekcję budynku przeprowadzi profesjonalna firma.

Pracownicy starostwa będą oddelegowani do wykonywania swoich obowiązków zdalnie. Nie będzie możliwy również kontakt telefoniczny.

W związku z powyższym zachęcamy Państwa do zgłaszania wszystkich pilnych spraw za pośrednictwem usług elektronicznych.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Fot.: Siedziba Starostwa Powiatowego w Oławie

Starostwo Powiatowe w Oławie