Nowa jakosc2.png
Powiązane galerie:
Poniedziałek  /  07-10-2019
liczba zdjęć: 17
W powiecie rusza klasa "By Toyota Way"
Poniedziałek  /  07-10-2019  /  Ilość wyświetleń: 81

W piątek, 4 października, w Zespole Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach uroczyście otwarto klasę patronacką firmy Toyota Motor Manufacturing Poland. Będą się w niej uczyć uczniowie jelczańskiej szkoły branżowej I stopnia w kierunkach: operator maszyn skrawających oraz mechanik pojazdów samochodowych. Młodzież będzie mogła również liczyć na praktyki w firmie Toyota

Podczas uroczystego spotkania gości przywitała dyrektor placówki Agnieszka Żak. Głos zabrał również wicestarosta Witold Niemirowski, który gratulował pomysłu utworzenia klasy patronackiej i podkreślał, że w powiecie powinno powstać więcej takich przedsięwzięć. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć dyrektora jelczańskiej fabryki Dariusza Mikołajczaka.

Spotkanie zostało zwieńczone symbolicznym wkopaniem drzewka wiśni przed siedzibą szkoły oraz zwiedzeniem sali patronackiej.