Nowa jakosc2.png
Załączniki:
Spartakiada po raz XVII
Piątek  /  23-08-2019  /  Ilość wyświetleń: 155

Starosta Oławski Zdzisław Brezdeń zaprasza na XVII Spartakiadę Osób Niepełnosprawnych, która odbędzie się w sobotę 7 września, w godzinach od 10.00 do 13.00, na stadionie Oławskiego Centrum Kultury Fizycznej w Oławie, przy ul. Sportowej 1.

Pod patronatem starosty

W programie imprezy znajdą się: zawody sportowe osób niepełnosprawnych, prezentacja twórczości mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Oławie, pokaz sprzętu rehabilitacyjnego i rękodzieła przez członków Polskiego Związku Niewidomych, wystawa prac plastycznych dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Oławie, podopiecznych Fundacji Krok po Kroku, Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „Tęcza” w Oławie oraz Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej.

Podczas spartakiady, dzięki pomocy Centrum Medycznego Synexus, będzie można bezpłatnie dokonać pomiaru poziomu cukru i ciśnienia tętniczego krwi. Odbędzie się również prezentacja narkogogli i alkogogli przygotowana przez PSSE w Oławie, a także pokaz tańca przygotowany przez członków Zespołu Szkół Specjalnych w Oławie.