SP OŁAWA

naglowek-cover.png
Baner nagłówkowyBaner nagłówkowyBaner nagłówkowy
Miasto Oława
Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice
Gmina Oława
Gmina Domaniów
Temperatura powietrza
13,8°C
Temperatura odczuwalna
11,4°C
  Wilgotność powietrza
51,0%
  Ciśnienie Atmosferyczne
1 005,5hPa
         Prędkość wiatru
6,1m/s
Kierunek wiatru
W
meteo stacja
meteo
Kolejka KM.png
Portal mapowy.png
Przewodnik.png
Lex2.png
BZK.png
Biuro rzeczy.png
Dyzury aptek2.png
Patronat2.png
Album przyroda powiatu.png
Powiat w liczbach2 - baner.png
PCPR.png
RK3.png
PUP.png
PZD.png
RODO5.png
EPUAP.png
Baner1.png
ZPP2.png
baner info3.png
Dziennii.png
grafika
W starostwie poprawią się warunki obsługi, ale najpierw będą utrudnienia i remonty
Środa  /  26-02-2020  /  Ilość wyświetleń: 698

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Oławie rozpoczęły się kolejne prace remontowe i wkrótce czekają interesantów urzędu spore utrudnienia. Wytrwałość klientów, którym w najbliższych dniach nie będzie brakowało niedogodności, towarzyszących prowadzonym pracom, zostanie jednak zrekompensowana lepszymi warunkami obsługi.

W czwartek 27 lutego rozpocznie się i potrwa do 15 marca remont łącznika pomiędzy budynkami Starostwa Powiatowego w Oławie. W tych dniach otwarte będzie tylko wejście główne do budynku, od strony ul. 3 Maja (od strony stadionu i PKS-u). W związku z remontem tego wewnętrznego ciągu komunikacyjnego starostwa, interesanci udający się do Wydziału Komunikacji będą mogli wejść do budynku punktualnie o godzinie 7:30. Lokalizację zmieni Biuro Transportu i Dróg, które z dniem 16 marca br. przeniesione zostanie z II piętra (dotychczas mieściło się w pokoju nr 206) do pomieszczenia zlokalizowanego na I piętrze - do pokoju nr 106.

Do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oławie (PCPR) w okresie trwania prac remontowych, dostaniemy się wyłącznie wejściem bocznym, po schodach (budynek A, parter). W okresie remontu inwalidzi załatwiający sprawy w PCPR będą obsługiwani przez pracowników w pokoju nr 125 na I piętrze. W tym przypadku zachęcamy do skorzystania z windy, która znajduje się bezpośrednio przy wejściu głównym do starostwa. Także na I piętrze biuro nr 125 znajduje się tuż obok windy.

Pomieszczenie zmieni również Główna Księgowa PCPR-u i dział finansowy tej jednostki organizacyjnej powiatu, który został przeniesiony na I piętro, do pomieszczenia nr 108, w którym dotychczas mieściło się biuro Powiatowego Rzecznika Konsumentów/Pełnomocnika do spraw Pacjenta. Biuro Rzecznika natomiast do końca lutego br. zostanie przeniesione na parter, do pokoju nr 8 A, znajdującego się tuż obok sali narad Rady Powiatu (budynek A).

Zmiana organizacji nastąpiła również w Wydziale Geodezji i Kartografii-PODGiK. Weryfikacja dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej została przeniesiona do pokoju nr 122, natomiast obsługa jednostek wykonawstwa geodezyjnego będzie zlokalizowana w pokoju nr 121, gdzie również przyjmowane są zamówienia na dokumenty z zasobu geodezyjnego i kartograficznego.

- Celem tych zadań remontowych jest przede wszystkim usprawnienie obsługi interesantów, wprowadzenie udogodnień oraz poprawa warunków pracy urzędników – mówi starosta Zdzisław Brezdeń. - Za tymczasowe utrudnienia przepraszamy wszystkich mieszkańców, załatwiających sprawy urzędowe w starostwie i prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość – mówi szef Zarządu Powiatu i podkreśla: - Dokładamy wszelkich starań, aby prace przebiegały sprawnie i szybko. Większość robót bardziej uciążliwych jest prowadzona po godzinach pracy urzędu oraz w soboty.


Fot.: Siedziba Starostwa Powiatowego w Oławie

Starostwo Powiatowe w Oławie

Starostwo Powiatowe w Oławie


Pdf
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ
SIĘ