Nowa jakosc2.png
Trwa remont parkingu przy starostwie
Piątek  /  05-04-2019  /  Ilość wyświetleń: 279

Co najmniej do końca maja br. spotkają się z utrudnieniami zmotoryzowani interesanci, realizujący sprawy urzędowe w Starostwie Powiatowym w Oławie, przy ul. 3 Maja 1

Niedogodności są związane z pracami budowlanymi na placu parkingowym przy budynku urzędu, podzielonymi na dwa etapy. Chodzi o część parkingu od strony dworca PKS. Wiąże się to z koniecznością wyłączania z użytku poszczególnych odcinków parkingu.

Pierwszy etap przebudowy, wykonywany obecnie i dotyczący części parkingu na wysokości mniejszego obiektu - budynku „A”, w którym zlokalizowane jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Oławie - potrwa do 29 kwietnia. Następnie rozpocznie się drugi etap remontu, który obejmie część parkingu (również od strony dworca PKS), zaczynającą się za bramą wjazdową, na wysokości garażu i kończącą się na wysokości głównego budynku starostwa. Zgodnie z planem, modernizacja tej części placu ma się zakończyć do 31 maja br.

- Z uwagi na utrudnienia w parkowaniu, prosimy o możliwe ograniczanie dojazdu do urzędu własnym pojazdem lub w miarę możliwości o pozostawianie samochodów na terenie drugiej części parkingu, od strony banku, ewentualnie w innych miejscach dostępnych publicznie - apeluje starosta Zdzisław Brezdeń. - Za wszelkie niedogodności przepraszamy!

Fot.: Remont parkingu podzielono na dwa etapy. Realizowany obecnie pierwszy etap potrwa do końca kwietnia.
Drugi rozpocznie się 29 kwietnia, a zakończy się do 31 maja br.

Remont parkingu